CO JE BF LIFTING?

Toto ošetření je vhodné používat samostatně, jako novodobé kosmetické ošetření. Myslíte, že je možné vyhladit vrásky jen pomocí velice nízkého podtlaku a bez použití sér a krémů? ANO LZE! Po provedení BF – liftingu  obličeje se klientce otevřou lymfatické cesty vrchní části těla (tedy obličej a dekolt) a pleť se celkově pročistí zevnitř i zvenku. BF Lifting není jednorázové ošetření a je třeba jej absolvovat pravidelně v udržovacích kúrách, aby došlo ke komletnímu otevření lymfatického systému. 

JAK PROBÍHÁ BF LIFTING OBLIČEJE A DEKOLTU?


BF Lifting probíhá v 5 fázích, které trvají cca 60 minut. Délka ošetření závisí na stavu pleti klientky, který nám prozdradí FACE MAPPING. Jsou klientky, které potřebují „pouze“ lymfodrenáž a celkový BF Lifting pro ně nemá smysl. 

První fáze je uvolnění uzlinek, které mají za úkol samočištění pleti. Ve druhé fázi provedeme přístrojovou lymfodrenáž obličeje. Třetí fází je aktivace. Jejím úkolem je prokrvit podkoží a aktivovat tak samoozdravné procesy v oblasti obličeje a dekoltu. Ve čtvrté fázi opakujeme přístrojouvou lymfodrenáž. V páté fázi provádíme jemnou masáž.

MÁTE DOTAZY? KONTAKTUJTE STUDIO PARIS!

webové stránky od big profit s.r.o.